Still in touch
20 februari 2012 14:13
What's up met Rihanna en Chris Brown? Ja, we weten dat ze al tijden uit elkaar zijn maar de laatste tijd heeft het tweetal weer contact.
Niet alleen is de rapper op hetzelfde feestje als de zangeres gespot, maar hij feliciteerde haar zelfs via Twitter: 'Happy Birthday Robyn!' Rihanna antwoordde met een simpele 'Thanks'. Wat denken jullie? Just friends of is er meer aan de hand?







Reacties op 'Still in touch'
friends .
misschien ook wel helemaal niks .
ze hebben een singel samen birthday cake ? ik vind het niet normaal
Just friends...
Omgg. Dikke ruzie met Onder andere @xxx xDDD Dikke loll, ik kijk toe hoor !!
Uhm Just Friends.. Hoop ik! Ik bedoel, dit zou ik hem nooit vergeten hoor..
ik vraag me af als ik beroemd was en ik op mijn verjaardag een happy birthday tweet van mijn ex krijg hem thanks terug stuur, ook overal in de roddelbladen en op allerlei nieuws-sites staat dat we weer bij elkaar zijn.
Ik denk gwn dat Rihanna Chris Brown heeft vergeven en dat ze vrienden willen zijn, omdat ze geen fights willen en weer normaal kunnen doen als ze elkaar tegenkomen bij awards uitreikingen of gewoon simpel een feestje. en als ze dus weer vrienden zijn is het heel gewoon dat Chris Rihanna een tweet met happy birthday stuurt en zij terug stuurt thanks! Rihanna is heus niet dom, daar heeft ze hersens genoeg voor en zal zeker nooit met Chris trouwen of weer een nieuwe relatie beginnen.
XX <(^.^)>
ze zijn gewoon vrienden en ze is niet dom.
zij is egt dom hij heeft haar mishandel en dan doet ze dit echt geen hersenen
DUDE, Chris is bezet!
Volledig in beslag genomen!
Voor hem is het moeilijk om een vriendin te krijgen, weet je.
Hij is blij dat hij er eindelijk weer één heeft en die laat hij niet wegjagen door Rihanna.
Gangsta for live
Rihanna Navy
Rockstar Shit
#CAKE
@kisser (FY btw)
OMG Ze zijn gwn volwassenen! Als ze weer vrienden willen worden doen ze dat tog gwn! Soms kun je niet voor altijd ruzie hebben maar gwn met elkaar leren leven!
hallo chris heeft rihanna mishándeld! En dan meteeen denken dat als CB R felicieerd, ze weer samen zijn? Pff
@kisser,
Whaha ja tog xD
Betekend nix!!
OMG dat je iemand feliciteert betekend niet dat je gelijk met die gene hebt (-,-)" hitkrant weer lekker bezig
ze hebben laatst wel 2 liedjes samen opgenomen ..
@xxx go go ! :P
scheld die bitches helemaal uit
@xxx
Ik ben anders wel een hele erg fan van Rihanna en weet je als je zulke dingen zegt kun je dat beter in je kop doen!
Ik denk nu nog friends, maar mss gaat er nog wel wat gebeuren... we shall see...
@xxx
Hou je bek.
Just friends i quess..
Just Friends ....
@xxx ja ze gaan ook wel eens met mijn naam.
Dat is echt irritant he?
maar ja daarom of je nog niet met kk te schelden....
ik denk gwn just friends wnt vrienden van mij doen ook zo dus
ik denk dat het wel klikt tussen die twee. alleen reageert riri niet zo happy op twitter. ik weet het niet hoor? xD
van:::: kikikiara...
ik denk dat het wel klikt tussen die twee. alleen reageert riri niet zo happy op twitter. ik weet het niet hoor? xD
van:::: kikikiara...
JUST FRIENDS! Als rihanna slim is...
what ever
Chris brown is er zelf ook wel van geschokken hoor dat hij Rihanna dat heeft aangedaan
Rihanna is echt niet zo dom, hoor! en waarom mogen celebs nooit gewoon vrienden zijn, altijd wordt er meer achter gezocht
weet niet
het zal mij niet zo verbazen als ze wat krijgen......
rihanna is echt vies hoor
ze zei ooit in een interview dat chris brown een beest in bed is,,,,
KOM OP DAT ZEG JE TOCH NIET
srry als ze iets hebben rihanna is nii helemaal 1005 als mij vriendje me had mishandeld zou ik hem dat nooi vergeven!!!!!!!!!!!!
Wrm gelijk denke da ze verliefd zijn!
Jezus mag je nie gwn vriende zijn!
weet niet
het zal mij niet zo verbazen als ze wat krijgen......
rihanna is echt vies hoor
ze zei ooit in een interview dat chris brown een beest in bed is,,,,
KOM OP DAT ZEG JE TOCH NIET
ze gaan samen een liedje opnemen. xoxo
Just friends!
Er is meer aan de hand natuurlijk!
xoxo anna
Nou da's beter dan die ruzie :)
Just friends, denk ik en hoop ik