Onzekere crush

05 januari 2012 15:11
Ik ben hartstikke verliefd op een jongen bij mij op school. Hij vindt me ook leuk, want we bellen vaak en hebben ook al gezoend. Alleen, als er meerdere mensen bij zijn, vind ik het supereng om naar hem te kijken of met hem te praten. Ik ga trillen en word rood. Daar heb ik geen last van als we alleen zijn. Wat kan ik hieraan doen?
Liefs, A.
Hi A., vertel hem dat je hier last van hebt. Dan kan hij bijvoorbeeld heel lief achter je gaan staan met zijn armen om je heen. Dan hoef je hem niet aan te kijken als hij wat vraagt. Enne, misschien heb je iets aan deze tips?

-Niks leuker dan kletsen met friends. Doe net of hij één van je vrienden is als je in een groepje staat te praten.
-Bedenk dat ie op je is gevallen zoals je bent. Dus bloos je? Dan vindt hij dat supercharming.
-Blijf juist afspreken in groepen. Je went eraan, echt! Op een dag ben je heus niet meer zenuwachtig.
Share |

Reacties op 'Onzekere crush'

Uitkomst van de som Geef een nieuwe code
meeeee zegt:

@iemanddieraaris

Nee dit is heel normaal. Ik doe het zelf ook vaak.
Vanaf je 12e ongeveer ben je steeds meer met seks bezig. dus nogmaals: je bent niet raar.

xxx

Geplaatst op: 16-04-2012 22:22
Dit bericht is niet OK!
iemanddieraaris zegt:

hoi nou kijk ik ben vrij jong hier komt mijn verhaal.
Nou als ik in bad ga dan doe ik de douchestang naar beneden en dan doe ik hem op de hartste stand en dan hoe ik hem bij mijn vagina.
Is dat normaal?????
stuur pleas wat trug
en soms heb ik zin in sex en ik ben heel jong dus is dat normaal??
wanhopig meisje.

Geplaatst op: 11-04-2012 16:51
Dit bericht is niet OK!
hi zegt:

je moet hem neuken !

Geplaatst op: 27-02-2012 21:28
Dit bericht is niet OK!
meskee zegt:

waarom zijn al die seks verhalen verwijdert?

Geplaatst op: 21-02-2012 13:58
Dit bericht is niet OK!
verveeld... zegt:

@Crush op jouuu
uhm leuk om te weten(KUCHKUCH)

Geplaatst op: 14-02-2012 16:58
Dit bericht is niet OK!
Crush op jouuu zegt:

Heb sex gehad met m'n vriend, en vriendin, het was een trio..

Geplaatst op: 11-02-2012 19:32
Dit bericht is niet OK!
HitkrantLoverr zegt:

@Zo'n fcking groot probleem...

Zeg het gwn tgn je vriendin.
Als zij egt een vriendin van jou is dan zou ze het wel begrijpen;)
en anders als ze boos wordt is wel begrijpelijk enzoo.
Maar als ze nog steeds boos op jou is dan zou je kunne denken voor wie kies ik nou die jongen of die vriendin??
successsss

Geplaatst op: 09-02-2012 21:18
Dit bericht is niet OK!
Zo'n fcking groot probleem... zegt:

Heeey Hklezers HELP ME PLZZZ
Ik heb een supergoeie vrienden en die had een crush op een jongen.. Maar hij vind mij blijkbaar al 4 jaar fcking leuk! En ik ben er8er gekomen dat ik hem ook heel leuk vind.. HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Geplaatst op: 08-02-2012 16:06
Dit bericht is niet OK!
WAARHEIDVERTELLER zegt:

ALS HIJ ALEEN STAAT STAP JE OP HEM AF EN VRAAG JE HET GEWOON

Geplaatst op: 05-02-2012 19:15
Dit bericht is niet OK!
Ilovehim zegt:

lieve hitrkant, Ik ben echt super onzeker, ik vind een jongen al een half jaar leuk, en elke keer als we elkaar aan kijken krijg ik het gevoel dat hij me ook leuk vind maar me niet goed kent, maar dat kan waarschijnlijk niet want hij heeft een vriendin, ik vind hem echt super leuk enzo, mijn vriendinen proberen me ergens anders aan te laten denken maar wat ik ook denk dan kom ik terug op hem, hij is gewoon echt SUPER cute,hot,lief en wat nog meer ik verdrink in zijn blauwe ogen en smelt weg als hij een hairflip doet met zijn mooie bruine haar, Hij is gewoon super en ik weet niet wat ik moet doen PLEASE help me,

Liefs, Zowie

Geplaatst op: 02-02-2012 22:08
Dit bericht is niet OK!
gg zegt:

@MissOnzeker

Hoezo voel je je kut?
mis je hem?
tipss? tjaa
kzou zegge ga friends worden dan , dan is jullie liefde naar
vriendsgap gekomen ook leuk

Geplaatst op: 31-01-2012 20:15
Dit bericht is niet OK!
MissOnzeker zegt:

Nou ik heb het uitgemaakt en nu voel ik me KUT! Iemand tips om me op me vrolijken? ben al met m´n BFF´s Wezen shoppen maar dat hielp niet en we hebben oowk al een meidenmiddag gehouden.. HELP ME PLEASEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Geplaatst op: 31-01-2012 19:33
Dit bericht is niet OK!
MelissaTomlinsonxxx zegt:

@www In november pas weer..

Geplaatst op: 25-01-2012 19:16
Dit bericht is niet OK!
Melissatomlinsonxxx zegt:

@Zaynlovveerr
Ik bedoel het op 2na leukste lid xD had m'n tekst niet afgetypt(A)

Geplaatst op: 25-01-2012 19:16
Dit bericht is niet OK!
www zegt:

Wnr komt Breaking Dawn- part 2 in bios?

Geplaatst op: 25-01-2012 16:08
Dit bericht is niet OK!
ZaynLovveerr zegt:

@MelissaTomlinsonxxx

Dankjex
Wat bdl je met 3na?

Geplaatst op: 24-01-2012 20:06
Dit bericht is niet OK!
MelissaTomlinsonxxx zegt:

@ZaynnLovveerrr
Ja hij is SINGLE!!! (Hij is het op 3na

@sex devil
Neej das niet raar das bij iedereen anders en op een andere leeftijd.

@hihi
Hier een paar punten om te weten hoe leuk je hem vindt:
-Denk je de hele tijd aan hem?
-Teken je hartjes in je schrift/agenda?
-Word je rood als hij naar je kijkt?

Kloppen 2 of 3 van deze dingen? Dan vind je hem leuk!

@Crush op jouuu
Ik zou het niet tegen je vriend zeggen... stel dat hij nee zegt dan sta je flink voor schut en hij kan roddels over je verspreiden en zeggen dat je alleen op sex uit bent.... Misschien gaan jullie wel verder. gaat hij tijdens het zoenen onder je shirt dan wil hij misschien wel.. maar ik zou niks zeggen.

xxx MelissaTomlinsonxxx

Geplaatst op: 24-01-2012 16:00
Dit bericht is niet OK!
ZaynnLovverrr zegt:

Hee weet iemand of Zayn malik single is??

Geplaatst op: 21-01-2012 23:23
Dit bericht is niet OK!
sex devil zegt:

hoii! ik heb een vraagje waar ik me heel erg onzeker over voel!!!
ik ben 11 jaar maar ben al heel beniuewd naar sex enzoo... ik heb mezelf al eens gevingerd en als ik soms sex dingen lees word ik ook een beetje opgewonden!!! is het raar dat ik 11 bijna 12 ben???
x f.

Geplaatst op: 21-01-2012 17:38
Dit bericht is niet OK!
Hihi zegt:

Omg
volgens mij vindt ik een jongen uit mijn klas leuk. we fleurten steets met elkaar. ik ben niet van plam tegen hem te zeggen dat ik hem leuk vind, maar eigenlijk ben ik zelf niet eens zeker of ik hem leuk vind.
XXX

Geplaatst op: 20-01-2012 20:26
Dit bericht is niet OK!
Crush op jouuu zegt:

Ik vinger mezelf heel vaak en ik ben erg opgewonden over het woord sex, ik wil ook al sex met mijn vriend maar ik weet niet of hij wil..Wat moet ik doen??
X

Geplaatst op: 20-01-2012 16:52
Dit bericht is niet OK!
MelissaTomlinsonxxx zegt:

@pffff.

Ik weet bijna zeker van wel.. Ik zou met hem praten op een moment dat hij alleen is.. Dan kan je het vragen.

@Lily mettler
Hij heeft al ja gezegt op een date! Dan vindt hij je leuk hoor! Anders had hij nee gezegd..

Ik hoop dat jullie hier wat aan hebben
xxx

Geplaatst op: 19-01-2012 21:13
Dit bericht is niet OK!
pffff. zegt:

ik vind een jonge ook super leuk. maar hij is best wel populair en heel veel meisjes vinden hem leuk. pas geleden voeg ik via msn zijn 06 maar toen zei die niks meer dus ging ik maar weg. maar hij kijkt wel vaak naar me. ik weet nu niet of ie me wel of niet leuk vind. ;sHELP

Geplaatst op: 18-01-2012 14:20
Dit bericht is niet OK!
Lily mettler zegt:

Ik ben Lily M van an d'r put.
Ik heb een jongen uit de klas die ik super leuk vind!
ik vroeg hem mee voor een date naar een feestje en hij zei ja.
Maar ik ben echt vreselijk bang dat hij me afwijst, als ik vraag voor verkering.
Mijn vriendinnen kunnen het ook niet uitvinden ik vind het zo eng!

Xlily

Geplaatst op: 15-01-2012 20:06
Dit bericht is niet OK!
emma zegt:

@MissOnzeker ;
dat jouw boy dat doet, is echt niet oké ! de enige manier om het op te lossen is praten . het klinkt makkelijker dan het is, dat weet ik . maar misschien bedoelt hij het helemaal niet zo, of denk jij dat alleen maar . vertel wat je voelt en vraag of er iets is .

succes !
x emma

Geplaatst op: 13-01-2012 00:22
Dit bericht is niet OK!
emma zegt:

@he's the one ;$ ;

hier een stappenplan om dichterbij je crush te komen :
x maak eerst oogcontact, en vergeet er niet bij te lachen !
x als je dat eenmaal een paar keer doet, kan je hem eens 'toevallig' ergens tegenkomen, en een praatje beginnen . doe dit wel met vriendinnen er bij, dan voel je je zelfverzekerder en heb je minder kans dat er stiltes vallen .
x wees gewoon jezelf ! maar denk wel goed na voor je iets zegt, anders ga je te snel praten, rare dingen zeggen of dingen verzinnen .
x als je eenmaal één keer een gesprek met hem bent begonnen, kan je hem voortaan gewoon gedag zeggen . zorg wel dat jij niet altijd degene bent die als eerst 'hoi' zegt, anders kom je te overdreven over !
x vraag zijn msn/ping/nummer/twitter/hyves/facebook, via een schermpje praat je veel makkelijker en kan je nadenken voor je iets verstuurt .
x flirt een beetje, raak hem 'toevallig' aan of zeg dat er iets in z'n haar zit en doe het goed . maak een beetje lichamelijk contact, maar ga niet raar/overdreven doen (zijn bloesje half uittrekken) .
x zoek hem steeds vaker op, kom kijken bij zijn training als hij op een sport zit, oftewel: wordt closer !
x gaat hij naar dat vette feest komend weekend ? zorg dat jij er ook bent, en als je hem ziet toon je hem je liefste glimlach en ga je verleidelijk voor hem dansen .

de rest komt vanzelf, waar een wil is is een weg !
succes !
x emma

Geplaatst op: 13-01-2012 00:19
Dit bericht is niet OK!
he's the one ;$ zegt:

hey, ik vind n hele leuke boy leuk (ik bn helemaal hoteldebotel) maar wat is t nou - ik ken m niet :S - ik zie m altijd op school- sinds maandag zie k m ineens heel vaak maar omdat hij zooo lang is kan ik m nauwelijks aankijken. Ik wil m zo graag aanspreken maar elke keer als ik mijn kans krijg (bijv op de trap of hij is ook bij de kluisjes) dan wordt ik helemaal zenuwachtig en durf ik niets tegen hem te zeggen ;| ...
heeft iemand tips? dankje :)
xx

Geplaatst op: 12-01-2012 21:37
Dit bericht is niet OK!
Coco zegt:

@MissOnzeker:
Maak het uit! Als je toch zeker weet dat hij het gaat uitmaken, kan jij hem voor zijn! Toen mijn vriendje het uitmaakte, vroeg iedereen: Wie heeft het uitgemaakt? En ik schaamde me dood dat hij dat had gedaan! En geloof me, als het uit is, lucht dat echt heel erg op.

Ik hoop dat je er wat mee kan!
X

Geplaatst op: 12-01-2012 14:48
Dit bericht is niet OK!
Julia zegt:

Heeii(L)

Als je het eng vind vraag jezelf dan wat je eigenlijk eng vind??
Meestal is het dan niks om bang voor te zijn;)
En misschien wordt het dan ook wel tijd om je friends tevertellen van jou en je vriendje?

XXXX
Julia

Geplaatst op: 08-01-2012 16:12
Dit bericht is niet OK!
Mariska zegt:

Het is net alsof jij Bella uit Twilght bent. Haha. Hij vind het waarschijnlijk alleen maar schattig als je naar hem kijkt en een beetje trilt. En dat rood? Niet denken: niet rood worden. Want kijk, dát maakt het allemaal erger.

Hoop voor je dat het lukt!

Geplaatst op: 07-01-2012 22:48
Dit bericht is niet OK!
MissOnzeker zegt:

Hey HKlezers ik wil graag wat advies...

Ik heb nu al een tijdje een supergeweldig vriendje... alleen nu ben ik bang dat hij het uit wil maken... hij doet steeds minder lief enzo en we zien elkaar nooit meer hij heeft altijd een ander excuus zodat we niet samen hoeven te zijn.... En ik zie hem ook steeds vaker met een ander meisje kletsen en flirten.. Maar ik ben nog superverliefd op hem.. Willen jullie me please helpen?

liefs, MissOnzeker

Geplaatst op: 06-01-2012 20:12
Dit bericht is niet OK!
Sanne zegt:

Wat zou ik graag willen dat mijn crush ook verliefd op mij was....
*zucht*

Geplaatst op: 06-01-2012 19:54
Dit bericht is niet OK!
Marieke zegt:

Dat betekend wel dat je echt verliefd bent, als je zo verlegen bent! dat is echt so cute!!! en trouwens,@tssss waarom lees je het dan en waarom besteed je je tijd hier dan aan.... je bent zelf Tssss oja zo heet je ook

Geplaatst op: 06-01-2012 16:03
Dit bericht is niet OK!
A. noniem zegt:

wat schattig zou ik maar een iemand hebben die mij leuk vindt

xoxox

Geplaatst op: 06-01-2012 12:50
Dit bericht is niet OK!
tssss zegt:

Boeiend!!

Xx

Geplaatst op: 06-01-2012 11:46
Dit bericht is niet OK!


Advertorial

Andy is still on the run!

15-05-12
Andy is on the run! Onderweg verliest hij 400 flessen Fanta. Verzamel jij de...
Lees meer »

Laatste twitter bericht

16-05-2012 16:26:23
Hitkrant Miley Cyrus punks Liam Hemsworth. Van je vriendin moet je het maar hebben ... http://t.co/j20RKofT
16-05-2012 16:08:43
Hitkrant Meebeslissen over welke poster je in HITKRANT wil zien, volg @Edwin_HITtwit
16-05-2012 14:34:14