Goed nieuws voor de fans van The Mortal Instruments, Clary en Jace komen terug. Helaas niet in de bios, maar wel op tv. Een Amerikaanse tv-maker heeft namelijk het plan om een serie te maken van de boekenreeks. Het is nog niet bekend wie de hoofdrollen zullen spelen, maar de kans is klein dat dat Lily Collins en Jamie Campbell-Bower zijn.