Yay, het is natuurlijk hartstikke zomer en dat betekent dat alle celebs weer lekker rondlopen in hun bikini en swimsuits! De Hollywood hotties zien er altijd super gorge uit en dat mag de hele wereld zien op Instagram! Vandaag zetten we alle #bootygoals pics even op een rijtje!

Shay Mitchell

#highwaistedandfannypacks

A post shared by Shay Mitchell (@shaymitchell) on

OMG! Deze outfit en Shays booty zijn to die for!

Ariel Winter

🍕🌊

A post shared by ARIEL WINTER (@arielwinter) on

We love Ariel Winter en haar perfect booty!

Sasha Pieterse

When in Miami…☀️ #bigbro #jeffchella

A post shared by Sasha Pieterse (@sashapieterse27) on

Ook onze fave liar doet mee met de booty pics! #goals!

Monica Geuze

Life is f*cking great

A post shared by Monica Geuze (@monicageuze) on

Of course kunnen we onze Nederlandse gorge vlogger Monica Geuze ook niet vergeten!

Cameron Dallas

" give me more feeling & attitude " – @justinrcampbell

A post shared by Cameron Dallas (@camerondallas) on

Dus… waar hadden we het ook al weer over?

Kylie Jenner

GQ @gqmexico @gq_germany @mrmikerosenthal

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Kylie zien we vaker in een bikini dan in een normale outfit, maar wij begrijpen helemaal waarom!

Sophie Milzink

#discoverturkey #corendon ☀️

A post shared by Sophie Milzink (@sophiemilzink) on

Als wij zo’n lichaam hadden, deden we nooit meer kleren aan…

Martin Garrix

there's no flamingo emoji but today was a good day

A post shared by Martin Garrix (@martingarrix) on

Zucht…

Confident

Dus, net als in de normale wereld, is iedereen in celebtown anders én perfect op zijn of haar eigen manier! Ben jij nog wel eens onzeker over je summerbody en vooral je bikinilijn? Check dan snel het artikel op GIRLZ.nl over het scheren van je bikinilijn!

Shoppen!

Natuurlijk willen wij er in de zomer ook bijlopen als een superstar. Deze outfits zijn daar perfect voor!

LEES OOK: Raad jij van wie de zwembroek is?

Beeld: Instagram (Shaymitchell, Arielwinter, Camerondallas, Martingarrix, Monicageuze, Sophiemilzink, Kyliejenner, Sashapieterse27)